slide4.jpg

Vision

Roletka Vision osłania wnętrze przed światłem słonecznym od rozproszenia po całkowite zaciemnienie jest doskonałym elementem wykończenia wnętrza naszych mieszkań. Odpowiednio dobrana jest w stanie nadać im charakter i klimat. Szeroka gama kolorów i wzorów tkanin pozwala na najbardziej wyszukane aranżacje wnętrz, dodając uroku w miejscu, w którym się przebywa, tworząc właściwą atmosferę do pracy i wypoczynku. Stanowi estetyczne, praktyczne i komfortowe rozwiązanie. Vision nowa jakość wśród systemów zaciemnień wnętrz. Vision - nowy system wśród roletek materiałowych.

System Vision to efekt ustawicznej pracy producentów o dostosowanie tradycyjnych wyrobów do najnowocześniejszych systemów okiennych. Nie musimy się już martwić jak przesłonić okna dachowe - roletka Vision wyprodukowana z materiału najwyższej jakości całkowicie spełni Państwa oczekiwania. Vision zaprojektowano z myślą o oknach dachowych montowanych skośnie. Jest to system, który pracuje pod każdym kątem nachylenia do podłoża, nawet równolegle.

Roletka Visnion została stworzona do współpracy z większością okien dachowych renomowanych firm i nie tylko. Także jako roletka do okien pionowych Vision stanowi jeden z najbardziej ekskluzywnych produktów na rynku. Elementem napędowym tego systemu jest sprężyna, a zapadkowy kształt profilu w prowadnicach pozwala na zatrzymanie roletki w dowolnym punkcie. Przez to można dowolnie regulować nasłonecznienie pomieszczeń. Dzięki specjalnym kształtom prowadnic i pokrywy aluminiowej, system Vision jest bardzo szczelny. Stosując odpowiednie materiały uzyskujemy efekt całkowitego zaciemnienia pomieszczenia, nawet w wyjątkowo słoneczny dzień. W przypadku okien zamocowanych wysoko, do roletki Vision oferowane są aluminiowe wysięgniki.